Kova Burcunun Sağlığı

saglikKova burcu, vücutta dolaşım sistemini temsil etmektedir. Bu durumda, kova burcunun yaşayacağı sağlık problemleri de dolaşım sistemi ile ilgili hastalıklar olabilir. Fazla hırslı ve karamsar olmayan kova burcu, stresle başa çıkma konusunda oldukça başarılı olduğu için, strese bağlı hastalıklarla pek sık karşılaşmazlar.

Zihnini çok sık kullanan kova burcuna mensup kişiler, genellikle ince yapılı kişiler oldukları için, fazla kilo problemleri ile karşılaşmazlar. Ancak kova burcu çalışma hayatına çok düşkün olduğu için, spor yapmaya pek vakit bulamayabilirler. Kova burcu kadınları, genellikle armut vücut tipine sahiptir. Basen bölgesinde yağlanma problemi ile karşılaşan bu kadınlara, artık spor yapmalarının vaktinin geldiğini hatırlatıyoruz. Kova burcu erkekleri de gezmeye ve eğlenmeye çok düşkün olduğundan, içki problemleri nedeniyle göbek ve bel bölgesinde yağlanma problemi ile karşılaşabilirler. Onu eritmek için evde daha çok vakit geçirmeleri ve spora daha çok vakit ayırmaları gerekiyor.

Hastalandıkları zaman doktora gitmekten korkmayan kova burcu, ayrıca doktorun söylediklerini de harfiyen yerine getirir. Bir hastalığa yakalandıklarında karamsar değil iyimser düşünen kova burcu, aynı zamanda zihnini çok iyi kullanabildiği için, zihnini kullanarak bu hastalığı yenebilirler. Kendine özen gösteren ve bakımlı insanlar olan kova burcu insanları, fiziksel problemlerle değil, daha çok dolaşım sistemi ile ilgili hastalıklarla karşılaşabilirler.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*