Kova Burcu Kadınının Özellikleri

kadin21 Ocak ile 19 Şubat tarihleri arasında dünyaya gelen kova burcu kadını, burçlar dünyasının hem en itici hem de en çekici kadınlarındandır. Kendine has bir tarzı ve entelektüel zevkleri olan kova kadını, zekası ve ilgi alanları ile bir erkeğin kolayca dikkatini çekebilir.

Hayatta kendine has zevkleri olan ve kendi kendine yetebilen bu burcun kadınları, özgürlüğüne en düşkün kadınlar olarak da bilinirler. Kova burcu kadını için bir erkeğin boyundurluğu altına girmek pek kolay değildir. Ayrıca pek aşk kadını olmayan bu kadınlar genellikle arkadaşlık kurmayı tercih ederler. Ciddi bir ilişki yaşadıklarında da genellikle evlendiklerini görebilirsiniz. Kova burcu kadını, zekası ile dikkat çeker. Mantığı ile hareket eden bu kadınların dostları bir elin parmaklarını geçmez. Bunun sebebi de herkese kolay kolay güvenmemeleridir.

Güven konusunda erkeklerle pek iyi olmayan kova burcu kadınının güvenini kazanan erkek, gerçekten aşık olduğu erkektir. Bu kadınlar, hayata mantık çerçevesinden bakarlar. Okul hayatında da iş hayatında da her zaman mantıklı ve ağır başlı olduklarını görebileceğiniz kova burcu kadını, biraz da cimri olduğu için çok çalışıp para biriktirme konusunda oldukça başarılıdır. Ayakları yere sağlam bassın isteyen bu kadınlar, iş hayatında da oldukça başarılı kadınlardır. Kendilerine bir koruma duvarı ören ve o duvarı kolay kolay indirmeyen kova burcu kadınının kalbini fethetmek çok da kolay olmayacak.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*