Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri

erkek20 Ocak ile 18 Şubat tarihleri arasında dünyaya gelen kova burcu erkeği, güvenmekte zorlanabileceğiniz bir erkektir. Fazla duygusal olmaması sebebiyle genellikle uzun değil kısa ilişkiler yaşayan kova burcu erkekleri, gerçekten aşık olduklarında da inanılmaz bir şekilde sadık olabilirler.

Sadakat konusunda gerçekten güvenilir olmaları için, bu erkeklerin karşılarındaki kadına gerçekten değer vermeleri gerekiyor. Kova burcu erkeği, özellikle oğlak burcu kadını ve ikizler burcu kadınına aşık olur. Kendine has tarzları olan bu kadınlar, meraklı kova erkeğinin dikkatini çekmek konusunda hiç de zorlanmazlar. Hayal kurmayı ve düşünmeyi çok seven kova burcu erkeği, geniş hayal dünyası sayesinde iş hayatında da oldukça başarılı olur. Tam bir grup adamı olan bu erkekler, ofiste de takım çalışmasına oldukça yatkındır. Bu durumda da çalıştığı firmanın aranan adamlarından biri olur.

Kibar ve aklı yerinde olan bu burcun erkekleri, kadınları tavlama sanatından çok iyi anlarlar. Bu erkeklerin etrafında çok kadın vardır. Çünkü hemen herkese mavi boncuk dağıtırlar. Ama gerçekten hoşlandıkları kadınların sayısı oldukça hastır. Tabi bunu gizlemekte de oldukça ustadırlar. Kova burcu erkeği, genellikle arkadaşları ile dışarıda eğlenmekten ve vakit geçirmekten hoşlanır. Evde oturmak yerine bir barda dans etmeyi tercih eden bu erkekleri eve bağlamak için biraz uğraşmanız gerekebilir. Görünüşte uysal gibi görünen bu adamların iç dünyasında oldukça hareketli bir erkek olduğunu unutmamalısınız.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*